O nas

Witamy!

Jesteśmy rodzicami trójki urwisów – będąc w Bieszczadach na wakacjach kilka lat temu podczas niezbyt sprzyjającej pogody próbowaliśmy szukać alternatywy dla komputera i innych tego typu urządzeń. Idąc za ciosem, postanowiliśmy wprowadzić coś nowego w Sanoku – przeprowadziliśmy się i nie próżnując otworzyliśmy miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi.

Rodzice mogą usiąść, w spokoju wypić kawę i zjeść dobre ciastko nie martwiąc się o dzieci pozostające na Sali Zabaw i szalejące bez opamiętania na 450-metrowej Sali Zabaw. Jesteśmy z Państwem już od 5 lat, za co serdecznie dziękujemy!

Urwis jest miejscem, gdzie dzieci mogą śmiało biegać, skakać, pokonywać rozmaite przeszkody a  o bezpieczeństwie naszej Sali świadczą wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Podczas projektowania naszej Sali pamiętaliśmy również o jej najmłodszych użytkownikach i przygotowaliśmy oddzielne miejsce specjalnie dla nich. Jest tu basenik ze zjeżdżalnią, wypełniony kolorowymi piłeczkami, są bujaczki oraz mnóstwo zabawek, obok których żaden, nawet najmłodszy urwisek nie przejdzie obojętnie.

Urwis to idealne miejsce na spędzanie wolnego czasu, to alternatywa dla nudnego popołudnia przed telewizorem lub komputerem. To tutaj zorganizujesz najlepsze przyjęcie urodzinowe swojej pociechy, tutaj rozchmurzy się każda, nawet najbardziej ponura buzia.

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 12.00-20.00
Sobota-Niedziela: 10.00-20.00

Wakacje i ferie: 

Poniedziałek-Piątek: 10.00-20.00
Sobota-Niedziela: 10.00-20.00

Zapraszamy wszystkie dzieci do 12 lat